* ŞİFANUR ZEYTİNYAĞI ALTINÖZÜ DOLUM VE PAKETLEME TESİSLERİ:

2004 yılında Hatay’ın Altınözü ilçesinde 8000 m² alan üzerine kurulan tesisimiz; 3000 m² kapalı alana sahip ve çevresinde firmamıza ait 17000 m² ve tamamı zeytin ağaçlarından oluşan zeytin bahçesinin içine özenle yerleştirilmiştir. Bölgemizde toplanan yağlar steril tanklar ve makinelerde muhafaza edilerek el değmeden paketlenip büyük çoğunluğu ihracat ile uluslararası pazarda ve ulusal pazarda yer bulmaktadır. Tesisimiz 2017 yılında kapalı alan, dolum makineleri ve bahçesiyle son teknolojiye uygun olarak yenilenerek hizmete girmiştir.

        

 

        

 

 

* ŞİFANUR ZEYTİNYAĞI MERSİN SERBEST BÖLGE DOLUM VE PAKETLEME TESİSLERİ:

2015 yılında Mersin Serbest Bölge’de kurulan tesisimizde tamamı yurt dışına (İspanya, Suudi Arabistan, Katar, Almanya, Amerika, İtalya vs.) ihraç edilmek üzere Türkiye ve birçok zeytinyağı üreticisi olan ülkelerden ithal edilip avantajlı şekillerde müşterilere sunulmaktadır. 2000 m² kapalı alana sahip tesisimizde steril tanklar ve makinelerde el değmeden paketlenerek uluslararası pazarda yerini almaktadır.

 

 

 

* ŞİFANUR ZEYTİNYAĞI KARSU ÜRETİM VE PRESLEME TESİSLERİ:

2000’li yılların başında Hatay’ın Altınözü ilçesinin Karsu Mahallesinde 2000m² alan üzerine kurulan tesislerimizde; tamamı bölgenin zeytinleri olmakla birlikte toplanan zeytinlerin büyük bir özen ve hassasiyetle preslenmesi sonucu elde edilen zeytinyağları, paketlenip ihracata hazır hali getirilmek üzere Altınözü ve Mersin Serbest Bölgedeki tesislerimize gönderilir.